Simona Dastychova

tel.: 723 466 754

Nehtovou modeláží a manikúrou se zabývám již 13 let. Pracuji s gely Catherine a M-nails. Gely jsou velmi šetrné k přírodním nethům. Gely Catherine neuvolňují žádné škodlivé látky, jsou hypoalergenní. Přírodní nehty se dají prodloužit na šablony nebo na typy. Dá se aplikovat i na poškozené nehty. Modeláž nehtů trvá asi 1 hod 15 minut. Frekvence doplňování je 3-5 týdnů. Závisí na rychlosti růstu nehtů. Součástí gelové modeláže je permanentní barva Catherine, permanentní francie a zdobení. Na přírodní nehty můžete vyzkoušet i gel lak. Permanentní barva která vydrží 2-4 týdny, zpevní vaše nehty a je velice šetrná k přírodním nehtům. Klasická manikúra je úprava nehtů a okolí, peeling a lakování (laky OPI). Ke klasické manikúře můžete přidat i P-shine, včelí vosk posílí přírodní nehty, jsou přirozeně lesklé, zrychlý růst vašich nehtů a přirozeně odroste. Nabízím také luxusní spa manikúru OPI s masáží. Upravené nehty se stávají neodmyslným módním doplňkem posledních let.

 
Laboratoř značky Catherine vyvíjí stále nové gely, pokročilé technologie a reaguje tak na požadavky a aktuální trendy svých zákaznic. Catherine nabízí gelové technologie – systém přilnavosti a spolupráce s přírodním nehtem, ochrana přírodního nehtu proti negativnímu působení umělých materialů.
 
Gel lak je oblíbená technologie, za kterou se skrývá dekorativní úprava přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a několikatýdenní trvanlivost bez narušení nehtu. Proč gel lak výjimečný? Tento materiál zaručuje snadné nanášení laků a odolnost gelu. Výhodou oproti běžným lakům je u gel laku zaručeno okamžité zaschnutí a dlouhodobá trvanlivost. 
 
Co dál nabízím? Různé druhy ošetření včetně manikúry, lakování nehtů, výživa a zpevnění přírodních nehtů, P-Shine, péče o problémové nehty, zdobení přírodních nehtů, aplikace výživného olejíčku pro upravenou nehtovou kůžičku. Manikúra je čištění nehtů, zarovnání a  odstranění odumřelé kůže z jejich okolí, lakování OPI. Také spa manikúru OPI kterou součástí je lázen, maska, peeling, krém, odstranění kůžičky a lakování.
Manikúra, p-shine, peeling, lak OPI 450 Kč 
Nová modeláž nehtů  francie nebo permanentní barva 650 Kč 
Doplnění gelových nehtů permanentní barva nebo francie 590 Kč 
Catherine nové 1100 Kč 
Catherine doplnění 900 Kč 
gel lak, peeling,výživný krém 550 Kč 
gelová modeláž nebo gel-lak na nohou 400 Kč