Simona Dastychova

tel.: 723 466 754

Nehtovou modeláží a manikúrou se zabývám již 13 let. Pracuji s gely Catherine a M-nails. Gely jsou velmi šetrné k přírodním nethům. Gely Catherine neuvolňují žádné škodlivé látky, jsou hypoalergenní. Přírodní nehty se dají prodloužit na šablony nebo na typy. Dá se aplikovat i na poškozené nehty. Modeláž nehtů trvá asi 1 hod 15 minut. Frekvence doplňování je 3-5 týdnů. Závisí na rychlosti růstu nehtů. Součástí gelové modeláže je permanentní barva Catherine, permanentní francie a zdobení. Na přírodní nehty můžete vyzkoušet i gel lak. Permanentní barva která vydrží 2-4 týdny, zpevní vaše nehty a je velice šetrná k přírodním nehtům. Klasická manikúra je úprava nehtů a okolí, peeling a lakování (laky OPI). Ke klasické manikúře můžete přidat i P-shine, včelí vosk posílí přírodní nehty, jsou přirozeně lesklé, zrychlý růst vašich nehtů a přirozeně odroste. Nabízím také luxusní spa manikúru OPI s masáží. Upravené nehty se stávají neodmyslným módním doplňkem posledních let.

 
Laboratoř značky Catherine vyvíjí stále nové gely, pokročilé technologie a reaguje tak na požadavky a aktuální trendy svých zákaznic. Catherine nabízí gelové technologie – systém přilnavosti a spolupráce s přírodním nehtem, ochrana přírodního nehtu proti negativnímu působení umělých materialů.
 
Gel lak je oblíbená technologie, za kterou se skrývá dekorativní úprava přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a několikatýdenní trvanlivost bez narušení nehtu. Proč gel lak výjimečný? Tento materiál zaručuje snadné nanášení laků a odolnost gelu. Výhodou oproti běžným lakům je u gel laku zaručeno okamžité zaschnutí a dlouhodobá trvanlivost. 
 
Co dál nabízím? Různé druhy ošetření včetně manikúry, lakování nehtů, výživa a zpevnění přírodních nehtů, P-Shine, péče o problémové nehty, zdobení přírodních nehtů, aplikace výživného olejíčku pro upravenou nehtovou kůžičku. Manikúra je čištění nehtů, zarovnání a  odstranění odumřelé kůže z jejich okolí, lakování OPI. Také spa manikúru OPI kterou součástí je lázen, maska, peeling, krém, odstranění kůžičky a lakování.

⦁ Manikúra, p-shine, peeling, lak OPI 450 Kč 
⦁ Nová modeláž nehtů  francie nebo permanentní barva 650 Kč 
⦁ Doplnění gelových nehtů permanentní barva nebo francie 590 Kč 
⦁ Catherine nové 1100 Kč 
⦁ Catherine doplnění 900 Kč 
⦁ gel lak, peeling,výživný krém 550 Kč 
⦁ gelová modeláž nebo gel-lak na nohou 400 Kč